Спряжение глагола יֻשַּׁר на иврите

Настоящее

Муж.

אני/אתה/הוא מְיוּשָּׁר מְיֻשָּׁר
meyushar
אנחנו/אתם/הן מְיוּשָּׁרִים מְיֻשָּׁרִים
meyusharim

Жен.

אני/את/היא מְיוּשֶּׁרֶת מְיֻשֶּׁרֶת
meyusherett
אנחנו/אתן/הן מְיוּשָּׁרוֹת מְיֻשָּׁרוֹת
meyusharott

Прошедшее

אני יוּשַּׁרְתִּי יֻשַּׁרְתִּי
yushar'ti

Муж.

אתה יוּשַּׁרְתָּ יֻשַּׁרְתָּ
yushar'ta
הוא יוּשַּׁר יֻשַּׁר
yushar

Жен.

את יוּשַּׁרְתְּ יֻשַּׁרְתְּ
yushar'te
היא יוּשְּׁרָה יֻשְּׁרָה
yusherah
אנחנו יוּשַּׁרְנוּ יֻשַּׁרְנוּ
yushar'nu
אתם יוּשַּׁרְתֶּם יֻשַּׁרְתֶּם
yushar'tem
הם יוּשְּׁרוּ יֻשְּׁרוּ
yusheru
אתן יוּשַּׁרְתֶּן יֻשַּׁרְתֶּן
yushar'tenn
הן יוּשְּׁרוּ יֻשְּׁרוּ
yusheru

Будущее

אני אֲיוּשַּׁר אֲיֻשַּׁר
ayushar

Муж.

אתה תְּיוּשַּׁר תְּיֻשַּׁר
teyushar
הוא יְיוּשַּׁר יְיֻשַּׁר
yeyushar

Жен.

את תְּיוּשְּׁרִי תְּיֻשְּׁרִי
teyusheri
היא תְּיוּשַּׁר תְּיֻשַּׁר
teyushar
אנחנו נְיוּשַּׁר נְיֻשַּׁר
neyushar
אתם תְּיוּשְּׁרוּ תְּיֻשְּׁרוּ
teyusheru
הם יְיוּשְּׁרוּ יְיֻשְּׁרוּ
yeyusheru
אתן תְּיוּשְּׁרוּ תְּיֻשְּׁרוּ
teyusheru
הן יְיוּשְּׁרוּ יְיֻשְּׁרוּ
yeyusheru