Спряжение глагола לְהִיכָּלֵל (lehikalel) на иврите

Flag לְהִכָּלֵל לְהִיכָּלֵל - נִכְלָל [ lehikalel - nikh'lal ]

Настоящее

Муж.

אני/אתה/הוא נִכְלָל
nikh'lal
אנחנו/אתם/הן נִכְלָלִים
nikh'lalim

Жен.

אני/את/היא נִכְלֶלֶת
nikh'lelett
אנחנו/אתן/הן נִכְלָלוֹת
nikh'lalott

Прошедшее

nikh'lal'ti

Муж.

nikh'lal'ta
nikh'lal

Жен.

nikh'lal'te
nikh'l'lah
nikh'lal'nu
nikh'lal'tem
nikh'l'lu
nikh'lal'tenn
nikh'l'lu

Будущее

אני אֶכָּלֵל אִכָּלֵל
ekalel

Муж.

אתה תִּיכָּלֵל תִּכָּלֵל
tikalel
הוא יִיכָּלֵל יִכָּלֵל
yikalel

Жен.

את תִּיכָּלְלִי תִּכָּלְלִי
tikal'li
היא תִּיכָּלֵל תִּכָּלֵל
tikalel
אנחנו נִיכָּלֵל נִכָּלֵל
nikalel
אתם תִּיכָּלְלוּ תִּכָּלְלוּ
tikal'lu
הם יִיכָּלְלוּ יִכָּלְלוּ
yikal'lu
אתן תִּיכָּלְלוּ תִּכָּלְלוּ
tikal'lu
הן תִּיכָּלַלְנָה תִּכָּלֵלְנָה
tikalal'nah

Повелительное наклонение

Муж.

אתה הִיכָּלֵל הִכָּלֵל
hikalel
אתם הִיכָּלְלוּ הִכָּלְלוּ
hikal'lu

Жен.

את הִיכָּלְלִי הִכָּלְלִי
hikal'li
אתן הִיכָּלְלוּ הִכָּלְלוּ
hikal'lu