Спряжение глагола לְהִתְגַּבֵּשׁ (lehit'gabesh) на иврите

Flag לְהִתְגַּבֵּשׁ - מִתְגַּבֵּשׁ [ lehit'gabesh - mit'gabesh ]

Настоящее

Муж.

אני/אתה/הוא מִתְגַּבֵּשׁ
mit'gabesh
אנחנו/אתם/הן מִתְגַּבְּשִׁים
mit'gabeshim

Жен.

אני/את/היא מִתְגַּבֶּשֶׁת
mit'gabeshett
אנחנו/אתן/הן מִתְגַּבְּשׁוֹת
mit'gabeshott

Прошедшее

hit'gabash'ti

Муж.

hit'gabash'ta
hit'gabesh

Жен.

hit'gabeshah
hit'gabash'nu
hit'gabash'tem
hit'gabeshu
hit'gabash'tenn
hit'gabeshu

Будущее

et'gabesh

Муж.

tit'gabesh
yit'gabesh

Жен.

tit'gabesh
nit'gabesh

Повелительное наклонение

Муж.

hit'gabesh
hit'gabeshu

Жен.

hit'gabeshi
hit'gabesh'nah