Спряжение глагола לְהִתְגַּיֵּיס (lehit'gayeys) на иврите

Flag לְהִתְגַּיֵּס לְהִתְגַּיֵּיס - מִתְגַּיֵּיס [ lehit'gayeys - mit'gayeys ]

Настоящее

Муж.

אני/אתה/הוא מִתְגַּיֵּיס מִתְגַּיֵּס
mit'gayeys
אנחנו/אתם/הן מִתְגַּיְּיסִים מִתְגַּיְּסִים
mit'gayeyssim

Жен.

אני/את/היא מִתְגַּיֶּיסֶת מִתְגַּיֶּסֶת
mit'gayeyssett
אנחנו/אתן/הן מִתְגַּיְּיסוֹת מִתְגַּיְּסוֹת
mit'gayeyssott

Прошедшее

אני הִתְגַּיַּיסְתִּי הִתְגַּיַּסְתִּי
hit'gayays'ti

Муж.

אתה הִתְגַּיַּיסְתָּ הִתְגַּיַּסְתָּ
hit'gayays'ta
הוא הִתְגַּיֵּיס הִתְגַּיֵּס
hit'gayeys

Жен.

את הִתְגַּיַּיסְתְּ הִתְגַּיַּסְתְּ
hit'gayays'te
היא הִתְגַּיְּיסָה הִתְגַּיְּסָה
hit'gayeyssah
אנחנו הִתְגַּיַּיסְנוּ הִתְגַּיַּסְנוּ
hit'gayays'nu
אתם הִתְגַּיַּיסְתֶּם הִתְגַּיַּסְתֶּם
hit'gayays'tem
הם הִתְגַּיְּיסוּ הִתְגַּיְּסוּ
hit'gayeyssu
אתן הִתְגַּיַּיסְתֶּן הִתְגַּיַּסְתֶּן
hit'gayays'tenn
הן הִתְגַּיְּיסוּ הִתְגַּיְּסוּ
hit'gayeyssu

Будущее

אני אֶתְגַּיֵּיס אֶתְגַּיֵּס
et'gayeys

Муж.

אתה תִּתְגַּיֵּיס תִּתְגַּיֵּס
tit'gayeys
הוא יִתְגַּיֵּיס יִתְגַּיֵּס
yit'gayeys

Жен.

את תִּתְגַּיְּיסִי תִּתְגַּיְּסִי
tit'gayeyssi
היא תִּתְגַּיֵּיס תִּתְגַּיֵּס
tit'gayeys
אנחנו נִתְגַּיֵּיס נִתְגַּיֵּס
nit'gayeys
אתם תִּתְגַּיְּיסוּ תִּתְגַּיְּסוּ
tit'gayeyssu
הם יִתְגַּיְּיסוּ יִתְגַּיְּסוּ
yit'gayeyssu
אתן תִּתְגַּיֵּיסְנָה תִּתְגַּיְּסוּ
tit'gayeys'nah
הן תִּתְגַּיֵּיסְנָה יִתְגַּיְּסוּ
tit'gayeys'nah

Повелительное наклонение

Муж.

אתה הִתְגַּיֵּיס הִתְגַּיֵּס
hit'gayeys
אתם הִתְגַּיְּיסוּ הִתְגַּיְּסוּ
hit'gayeyssu

Жен.

את הִתְגַּיְּיסִי הִתְגַּיְּסִי
hit'gayeyssi
אתן הִתְגַּיֵּיסְנָה הִתְגַּיְּסוּ
hit'gayeys'nah