Спряжение глагола לְהִתְגַּמֵּשׁ (lehit'gamesh) на иврите

Flag לְהִתְגַּמֵּשׁ - מִתְגַּמֵּשׁ [ lehit'gamesh - mit'gamesh ]

Настоящее

Муж.

אני/אתה/הוא מִתְגַּמֵּשׁ
mit'gamesh
אנחנו/אתם/הן מִתְגַּמְּשִׁים
mit'gameshim

Жен.

אני/את/היא מִתְגַּמֶּשֶׁת
mit'gameshett
אנחנו/אתן/הן מִתְגַּמְּשׁוֹת
mit'gameshott

Прошедшее

hit'gamash'ti

Муж.

hit'gamash'ta
hit'gamesh

Жен.

hit'gameshah
hit'gamash'nu
hit'gamash'tem
hit'gameshu
hit'gamash'tenn
hit'gameshu

Будущее

et'gamesh

Муж.

tit'gamesh
yit'gamesh

Жен.

tit'gamesh
nit'gamesh

Повелительное наклонение

Муж.

hit'gamesh
hit'gameshu

Жен.

hit'gameshi
hit'gamesh'nah