Спряжение глагола לְהִתְחַוֵּור (lehit'khavevr) на иврите

Flag לְהִתְחַוֵּר לְהִתְחַוֵּור - מִתְחַוֵּור [ lehit'khavevr - mit'khavevr ]

Настоящее

Муж.

אני/אתה/הוא מִתְחַוֵּור מִתְחַוֵּר
mit'khavevr
אנחנו/אתם/הן מִתְחַוְּורִים מִתְחַוְּרִים
mit'khavevrim

Жен.

אני/את/היא מִתְחַוֶּורֶת מִתְחַוֶּרֶת
mit'khavevrett
אנחנו/אתן/הן מִתְחַוְּורוֹת מִתְחַוְּרוֹת
mit'khavevrott

Прошедшее

אני הִתְחַוַּורְתִּי הִתְחַוַּרְתִּי
hit'khavavr'ti

Муж.

אתה הִתְחַוַּורְתָּ הִתְחַוַּרְתָּ
hit'khavavr'ta
הוא הִתְחַוֵּור הִתְחַוֵּר
hit'khavevr

Жен.

את הִתְחַוַּורְתְּ הִתְחַוַּרְתְּ
hit'khavavr'te
היא הִתְחַוְּורָה הִתְחַוְּרָה
hit'khavevrah
אנחנו הִתְחַוַּורְנוּ הִתְחַוַּרְנוּ
hit'khavavr'nu
אתם הִתְחַוַּורְתֶּם הִתְחַוַּרְתֶּם
hit'khavavr'tem
הם הִתְחַוְּורוּ הִתְחַוְּרוּ
hit'khavevru
אתן הִתְחַוַּורְתֶּן הִתְחַוַּרְתֶּן
hit'khavavr'tenn
הן הִתְחַוְּורוּ הִתְחַוְּרוּ
hit'khavevru

Будущее

אני אֶתְחַוֵּור אֶתְחַוֵּר
et'khavevr

Муж.

אתה תִּתְחַוֵּור תִּתְחַוֵּר
tit'khavevr
הוא יִתְחַוֵּור יִתְחַוֵּר
yit'khavevr

Жен.

את תִּתְחַוְּורִי תִּתְחַוְּרִי
tit'khavevri
היא תִּתְחַוֵּור תִּתְחַוֵּר
tit'khavevr
אנחנו נִתְחַוֵּור נִתְחַוֵּר
nit'khavevr
אתם תִּתְחַוְּורוּ תִּתְחַוְּרוּ
tit'khavevru
הם יִתְחַוְּורוּ יִתְחַוְּרוּ
yit'khavevru
אתן תִּתְחַוֵּורְנָה תִּתְחַוֵּרְנָה
tit'khavevr'nah
הן יִתְחַוְּורוּ תִּתְחַוֵּרְנָה
yit'khavevru

Повелительное наклонение

Муж.

אתה הִתְחַוֵּור הִתְחַוֵּר
hit'khavevr
אתם הִתְחַוְּורוּ הִתְחַוְּרוּ
hit'khavevru

Жен.

את הִתְחַוְּורִי הִתְחַוְּרִי
hit'khavevri
אתן הִתְחַוְּורוּ הִתְחַוְּרוּ
hit'khavevru