Спряжение глагола לְהִתְיַילֵּד (lehit'yayled) на иврите

Flag לְהִתְיַלֵּד לְהִתְיַילֵּד - מִתְיַילֵּד [ lehit'yayled - mit'yayled ]

Настоящее

Муж.

אני/אתה/הוא מִתְיַילֵּד מִתְיַלֵּד
mit'yayled
אנחנו/אתם/הן מִתְיַילְּדִים מִתְיַלְּדִים
mit'yayledim

Жен.

אני/את/היא מִתְיַילֶּדֶת מִתְיַלֶּדֶת
mit'yayledett
אנחנו/אתן/הן מִתְיַילְּדוֹת מִתְיַלְּדוֹת
mit'yayledott

Прошедшее

אני הִתְיַילַּדְתִּי הִתְיַלַּדְתִּי
hit'yaylad'ti

Муж.

אתה הִתְיַילַּדְתָּ הִתְיַלַּדְתָּ
hit'yaylad'ta
הוא הִתְיַילֵּד הִתְיַלֵּד
hit'yayled

Жен.

את הִתְיַילַּדְתְּ הִתְיַלַּדְתְּ
hit'yaylad'te
היא הִתְיַילְּדָה הִתְיַלְּדָה
hit'yayledah
אנחנו הִתְיַילַּדְנוּ הִתְיַלַּדְנוּ
hit'yaylad'nu
אתם הִתְיַילַּדְתֶּם הִתְיַלַּדְתֶּם
hit'yaylad'tem
הם הִתְיַילְּדוּ הִתְיַלְּדוּ
hit'yayledu
אתן הִתְיַילַּדְתֶּן הִתְיַלַּדְתֶּן
hit'yaylad'tenn
הן הִתְיַילְּדוּ הִתְיַלְּדוּ
hit'yayledu

Будущее

אני אֶתְיַילֵּד אֶתְיַלֵּד
et'yayled

Муж.

אתה תִּתְיַילֵּד תִּתְיַלֵּד
tit'yayled
הוא יִתְיַילֵּד יִתְיַלֵּד
yit'yayled

Жен.

את תִּתְיַילְּדִי תִּתְיַלְּדִי
tit'yayledi
היא תִּתְיַילֵּד תִּתְיַלֵּד
tit'yayled
אנחנו נִתְיַילֵּד נִתְיַלֵּד
nit'yayled
אתם תִּתְיַילְּדוּ תִּתְיַלְּדוּ
tit'yayledu
הם יִתְיַילְּדוּ יִתְיַלְּדוּ
yit'yayledu
אתן תִּתְיַילֵּדְנָה תִּתְיַלְּדוּ
tit'yayled'nah
הן תִּתְיַילֵּדְנָה יִתְיַלְּדוּ
tit'yayled'nah

Повелительное наклонение

Муж.

אתה הִתְיַילֵּד הִתְיַלֵּד
hit'yayled
אתם הִתְיַילְּדוּ הִתְיַלְּדוּ
hit'yayledu

Жен.

את הִתְיַילְּדִי הִתְיַלְּדִי
hit'yayledi
אתן הִתְיַילֵּדְנָה הִתְיַלְּדוּ
hit'yayled'nah