Спряжение глагола לְהִתְיַימֵּר (lehit'yaymer) на иврите

Flag לְהִתְיַמֵּר לְהִתְיַימֵּר - מִתְיַימֵּר [ lehit'yaymer - mit'yaymer ]

Настоящее

Муж.

אני/אתה/הוא מִתְיַימֵּר מִתְיַמֵּר
mit'yaymer
אנחנו/אתם/הן מִתְיַימְּרִים מִתְיַמְּרִים
mit'yaymerim

Жен.

אני/את/היא מִתְיַימֶּרֶת מִתְיַמֶּרֶת
mit'yaymerett
אנחנו/אתן/הן מִתְיַימְּרוֹת מִתְיַמְּרוֹת
mit'yaymerott

Прошедшее

אני הִתְיַימַּרְתִּי הִתְיַמַּרְתִּי
hit'yaymar'ti

Муж.

אתה הִתְיַימַּרְתָּ הִתְיַמַּרְתָּ
hit'yaymar'ta
הוא הִתְיַימֵּר הִתְיַמֵּר
hit'yaymer

Жен.

את הִתְיַימַּרְתְּ הִתְיַמַּרְתְּ
hit'yaymar'te
היא הִתְיַימְּרָה הִתְיַמְּרָה
hit'yaymerah
אנחנו הִתְיַימַּרְנוּ הִתְיַמַּרְנוּ
hit'yaymar'nu
אתם הִתְיַימַּרְתֶּם הִתְיַמַּרְתֶּם
hit'yaymar'tem
הם הִתְיַימְּרוּ הִתְיַמְּרוּ
hit'yaymeru
אתן הִתְיַימַּרְתֶּן הִתְיַמַּרְתֶּן
hit'yaymar'tenn
הן הִתְיַימְּרוּ הִתְיַמְּרוּ
hit'yaymeru

Будущее

אני אֶתְיַימֵּר אֶתְיַמֵּר
et'yaymer

Муж.

אתה תִּתְיַימֵּר תִּתְיַמֵּר
tit'yaymer
הוא יִתְיַימֵּר יִתְיַמֵּר
yit'yaymer

Жен.

את תִּתְיַימְּרִי תִּתְיַמְּרִי
tit'yaymeri
היא תִּתְיַימֵּר תִּתְיַמֵּר
tit'yaymer
אנחנו נִתְיַימֵּר נִתְיַמֵּר
nit'yaymer
אתם תִּתְיַימְּרוּ תִּתְיַמְּרוּ
tit'yaymeru
הם יִתְיַימְּרוּ יִתְיַמְּרוּ
yit'yaymeru
אתן תִּתְיַימֵּרְנָה תִּתְיַמְּרוּ
tit'yaymer'nah
הן תִּתְיַימֵּרְנָה יִתְיַמְּרוּ
tit'yaymer'nah

Повелительное наклонение

Муж.

אתה הִתְיַימֵּר הִתְיַמֵּר
hit'yaymer
אתם הִתְיַימְּרוּ הִתְיַמְּרוּ
hit'yaymeru

Жен.

את הִתְיַימְּרִי הִתְיַמְּרִי
hit'yaymeri
אתן הִתְיַימֵּרְנָה הִתְיַמְּרוּ
hit'yaymer'nah