Спряжение глагола לְהִתְיַיסֵּר (lehit'yayser) на иврите

Flag לְהִתְיַסֵּר לְהִתְיַיסֵּר - מִתְיַיסֵּר [ lehit'yayser - mit'yayser ]

Настоящее

Муж.

אני/אתה/הוא מִתְיַיסֵּר מִתְיַסֵּר
mit'yayser
אנחנו/אתם/הן מִתְיַיסְּרִים מִתְיַסְּרִים
mit'yayserim

Жен.

אני/את/היא מִתְיַיסֶּרֶת מִתְיַסֶּרֶת
mit'yayserett
אנחנו/אתן/הן מִתְיַיסְּרוֹת מִתְיַסְּרוֹת
mit'yayserott

Прошедшее

אני הִתְיַיסַּרְתִּי הִתְיַסַּרְתִּי
hit'yayssar'ti

Муж.

אתה הִתְיַיסַּרְתָּ הִתְיַסַּרְתָּ
hit'yayssar'ta
הוא הִתְיַיסֵּר הִתְיַסֵּר
hit'yayser

Жен.

את הִתְיַיסַּרְתְּ הִתְיַסַּרְתְּ
hit'yayssar'te
היא הִתְיַיסְּרָה הִתְיַסְּרָה
hit'yayserah
אנחנו הִתְיַיסַּרְנוּ הִתְיַסַּרְנוּ
hit'yayssar'nu
אתם הִתְיַיסַּרְתֶּם הִתְיַסַּרְתֶּם
hit'yayssar'tem
הם הִתְיַיסְּרוּ הִתְיַסְּרוּ
hit'yayseru
אתן הִתְיַיסַּרְתֶּן הִתְיַסַּרְתֶּן
hit'yayssar'tenn
הן הִתְיַיסְּרוּ הִתְיַסְּרוּ
hit'yayseru

Будущее

אני אֶתְיַיסֵּר אֶתְיַסֵּר
et'yayser

Муж.

אתה תִּתְיַיסֵּר תִּתְיַסֵּר
tit'yayser
הוא יִתְיַיסֵּר יִתְיַסֵּר
yit'yayser

Жен.

את תִּתְיַיסְּרִי תִּתְיַסְּרִי
tit'yayseri
היא תִּתְיַיסֵּר תִּתְיַסֵּר
tit'yayser
אנחנו נִתְיַיסֵּר נִתְיַסֵּר
nit'yayser
אתם תִּתְיַיסְּרוּ תִּתְיַסְּרוּ
tit'yayseru
הם יִתְיַיסְּרוּ יִתְיַסְּרוּ
yit'yayseru
אתן תִּתְיַיסֵּרְנָה תִּתְיַסְּרוּ
tit'yayser'nah
הן תִּתְיַיסֵּרְנָה יִתְיַסְּרוּ
tit'yayser'nah

Повелительное наклонение

Муж.

אתה הִתְיַיסֵּר הִתְיַסֵּר
hit'yayser
אתם הִתְיַיסְּרוּ הִתְיַסְּרוּ
hit'yayseru

Жен.

את הִתְיַיסְּרִי הִתְיַסְּרִי
hit'yayseri
אתן הִתְיַיסֵּרְנָה הִתְיַסֵּרְנָה
hit'yayser'nah