Спряжение глагола לְהִתְיַיצֵּב (lehit'yaytsev) на иврите

Flag לְהִתְיַצֵּב לְהִתְיַיצֵּב - מִתְיַיצֵּב [ lehit'yaytsev - mit'yaytsev ]

Настоящее

Муж.

אני/אתה/הוא מִתְיַיצֵּב מִתְיַצֵּב
mit'yaytsev
אנחנו/אתם/הן מִתְיַיצְּבִים מִתְיַצְּבִים
mit'yaytsevim

Жен.

אני/את/היא מִתְיַיצֶּבֶת מִתְיַצֶּבֶת
mit'yaytsevett
אנחנו/אתן/הן מִתְיַיצְּבוֹת מִתְיַצְּבוֹת
mit'yaytsevott

Прошедшее

אני הִתְיַיצַּבְתִּי הִתְיַצַּבְתִּי
hit'yaytsav'ti

Муж.

אתה הִתְיַיצַּבְתָּ הִתְיַצַּבְתָּ
hit'yaytsav'ta
הוא הִתְיַיצֵּב הִתְיַצֵּב
hit'yaytsev

Жен.

את הִתְיַיצַּבְתְּ הִתְיַצַּבְתְּ
hit'yaytsav'te
היא הִתְיַיצְּבָה הִתְיַצְּבָה
hit'yaytsevah
אנחנו הִתְיַיצַּבְנוּ הִתְיַצַּבְנוּ
hit'yaytsav'nu
אתם הִתְיַיצַּבְתֶּם הִתְיַצַּבְתֶּם
hit'yaytsav'tem
הם הִתְיַיצְּבוּ הִתְיַצְּבוּ
hit'yaytsevu
אתן הִתְיַיצַּבְתֶּן הִתְיַצַּבְתֶּן
hit'yaytsav'tenn
הן הִתְיַיצְּבוּ הִתְיַצְּבוּ
hit'yaytsevu

Будущее

אני אֶתְיַיצֵּב אֶתְיַצֵּב
et'yaytsev

Муж.

אתה תִּתְיַיצֵּב תִּתְיַצֵּב
tit'yaytsev
הוא יִתְיַיצֵּב יִתְיַצֵּב
yit'yaytsev

Жен.

את תִּתְיַיצְּבִי תִּתְיַצְּבִי
tit'yaytsevi
היא תִּתְיַיצֵּב תִּתְיַצֵּב
tit'yaytsev
אנחנו נִתְיַיצֵּב נִתְיַצֵּב
nit'yaytsev
אתם תִּתְיַיצְּבוּ תִּתְיַצְּבוּ
tit'yaytsevu
הם יִתְיַיצְּבוּ יִתְיַצְּבוּ
yit'yaytsevu
אתן תִּתְיַיצֵּבְנָה תִּתְיַצְּבוּ
tit'yaytsev'nah
הן תִּתְיַיצֵּבְנָה יִתְיַצְּבוּ
tit'yaytsev'nah

Повелительное наклонение

Муж.

אתה הִתְיַיצֵּב הִתְיַצֵּב
hit'yaytsev
אתם הִתְיַיצְּבוּ הִתְיַצְּבוּ
hit'yaytsevu

Жен.

את הִתְיַיצְּבִי הִתְיַצְּבִי
hit'yaytsevi
אתן הִתְיַיצֵּבְנָה הִתְיַצֵּבְנָה
hit'yaytsev'nah