Спряжение глагола לְהִתְיַיקֵּר (lehit'yayqer) на иврите

Flag לְהִתְיַקֵּר לְהִתְיַיקֵּר - מִתְיַיקֵּר [ lehit'yayqer - mit'yayqer ]

Настоящее

Муж.

אני/אתה/הוא מִתְיַיקֵּר מִתְיַקֵּר
mit'yayqer
אנחנו/אתם/הן מִתְיַיקְּרִים מִתְיַקְּרִים
mit'yayqerim

Жен.

אני/את/היא מִתְיַיקֶּרֶת מִתְיַקֶּרֶת
mit'yayqerett
אנחנו/אתן/הן מִתְיַיקְּרוֹת מִתְיַקְּרוֹת
mit'yayqerott

Прошедшее

אני הִתְיַיקַּרְתִּי הִתְיַקַּרְתִּי
hit'yayqar'ti

Муж.

אתה הִתְיַיקַּרְתָּ הִתְיַקַּרְתָּ
hit'yayqar'ta
הוא הִתְיַיקֵּר הִתְיַקֵּר
hit'yayqer

Жен.

את הִתְיַיקַּרְתְּ הִתְיַקַּרְתְּ
hit'yayqar'te
היא הִתְיַיקְּרָה הִתְיַקְּרָה
hit'yayqerah
אנחנו הִתְיַיקַּרְנוּ הִתְיַקַּרְנוּ
hit'yayqar'nu
אתם הִתְיַיקַּרְתֶּם הִתְיַקַּרְתֶּם
hit'yayqar'tem
הם הִתְיַיקְּרוּ הִתְיַקְּרוּ
hit'yayqeru
אתן הִתְיַיקַּרְתֶּן הִתְיַקַּרְתֶּן
hit'yayqar'tenn
הן הִתְיַיקְּרוּ הִתְיַקְּרוּ
hit'yayqeru

Будущее

אני אֶתְיַיקֵּר אֶתְיַקֵּר
et'yayqer

Муж.

אתה תִּתְיַיקֵּר תִּתְיַקֵּר
tit'yayqer
הוא יִתְיַיקֵּר יִתְיַקֵּר
yit'yayqer

Жен.

את תִּתְיַיקְּרִי תִּתְיַקְּרִי
tit'yayqeri
היא תִּתְיַיקֵּר תִּתְיַקֵּר
tit'yayqer
אנחנו נִתְיַיקֵּר נִתְיַקֵּר
nit'yayqer
אתם תִּתְיַיקְּרוּ תִּתְיַקְּרוּ
tit'yayqeru
הם יִתְיַיקְּרוּ יִתְיַקְּרוּ
yit'yayqeru
אתן תִּתְיַיקֵּרְנָה תִּתְיַקֵּרְנָה
tit'yayqer'nah
הן יִתְיַיקְּרוּ יִתְיַקְּרוּ
yit'yayqeru

Повелительное наклонение

Муж.

אתה הִתְיַיקֵּר הִתְיַקֵּר
hit'yayqer
אתם הִתְיַיקְּרוּ הִתְיַקְּרוּ
hit'yayqeru

Жен.

את הִתְיַיקְּרִי הִתְיַקְּרִי
hit'yayqeri
אתן הִתְיַיקֵּרְנָה הִתְיַקֵּרְנָה
hit'yayqer'nah