Спряжение глагола לְהִתְיַישֵּׁר (lehit'yaysher) на иврите

Flag לְהִתְיַשֵּׁר לְהִתְיַישֵּׁר - מִתְיַישֵּׁר [ lehit'yaysher - mit'yaysher ]

Настоящее

Муж.

אני/אתה/הוא מִתְיַישֵּׁר מִתְיַשֵּׁר
mit'yaysher
אנחנו/אתם/הן מִתְיַישְּׁרִים מִתְיַשְּׁרִים
mit'yaysherim

Жен.

אני/את/היא מִתְיַישֶּׁרֶת מִתְיַשֶּׁרֶת
mit'yaysherett
אנחנו/אתן/הן מִתְיַישְּׁרוֹת מִתְיַשְּׁרוֹת
mit'yaysherott

Прошедшее

אני הִתְיַישַּׁרְתִּי הִתְיַשַּׁרְתִּי
hit'yayshar'ti

Муж.

אתה הִתְיַישַּׁרְתָּ הִתְיַשַּׁרְתָּ
hit'yayshar'ta
הוא הִתְיַישֵּׁר הִתְיַשֵּׁר
hit'yaysher

Жен.

את הִתְיַישַּׁרְתְּ הִתְיַשַּׁרְתְּ
hit'yayshar'te
היא הִתְיַישְּׁרָה הִתְיַשְּׁרָה
hit'yaysherah
אנחנו הִתְיַישַּׁרְנוּ הִתְיַשַּׁרְנוּ
hit'yayshar'nu
אתם הִתְיַישַּׁרְתֶּם הִתְיַשַּׁרְתֶּם
hit'yayshar'tem
הם הִתְיַישְּׁרוּ הִתְיַשְּׁרוּ
hit'yaysheru
אתן הִתְיַישַּׁרְתֶּן הִתְיַשַּׁרְתֶּן
hit'yayshar'tenn
הן הִתְיַישְּׁרוּ הִתְיַשְּׁרוּ
hit'yaysheru

Будущее

אני אֶתְיַישֵּׁר אֶתְיַשֵּׁר
et'yaysher

Муж.

אתה תִּתְיַישֵּׁר תִּתְיַשֵּׁר
tit'yaysher
הוא יִתְיַישֵּׁר יִתְיַשֵּׁר
yit'yaysher

Жен.

את תִּתְיַישְּׁרִי תִּתְיַשְּׁרִי
tit'yaysheri
היא תִּתְיַישֵּׁר תִּתְיַשֵּׁר
tit'yaysher
אנחנו נִתְיַישֵּׁר נִתְיַשֵּׁר
nit'yaysher
אתם תִּתְיַישְּׁרוּ תִּתְיַשְּׁרוּ
tit'yaysheru
הם יִתְיַישְּׁרוּ יִתְיַשְּׁרוּ
yit'yaysheru
אתן תִּתְיַישֵּׁרְנָה תִּתְיַשֵּׁרְנָה
tit'yaysher'nah
הן יִתְיַישְּׁרוּ תִּתְיַשֵּׁרְנָה
yit'yaysheru

Повелительное наклонение

Муж.

אתה הִתְיַישֵּׁר הִתְיַשֵּׁר
hit'yaysher
אתם הִתְיַישְּׁרוּ הִתְיַשְּׁרוּ
hit'yaysheru

Жен.

את הִתְיַישְּׁרִי הִתְיַשְּׁרִי
hit'yaysheri
אתן הִתְיַישֵּׁרְנָה הִתְיַשֵּׁרְנָה
hit'yaysher'nah