Спряжение глагола לְהִתְכַּוֵּוץ (lehit'kavevts) на иврите

Flag לְהִתְכַּוֵּץ לְהִתְכַּוֵּוץ - מִתְכַּוֵּוץ [ lehit'kavevts - mit'kavevts ]

Настоящее

Муж.

אני/אתה/הוא מִתְכַּוֵּוץ מִתְכַּוֵּץ
mit'kavevts
אנחנו/אתם/הן מִתְכַּוְּוצִים מִתְכַּוְּצִים
mit'kavevtsim

Жен.

אני/את/היא מִתְכַּוֶּוצֶת מִתְכַּוֶּצֶת
mit'kavevtsett
אנחנו/אתן/הן מִתְכַּוְּוצוֹת מִתְכַּוְּצוֹת
mit'kavevtsott

Прошедшее

אני הִתְכַּוַּוצְתִּי הִתְכַּוַּצְתִּי
hit'kavavts'ti

Муж.

אתה הִתְכַּוַּוצְתָּ הִתְכַּוַּצְתָּ
hit'kavavts'ta
הוא הִתְכַּוֵּוץ הִתְכַּוֵּץ
hit'kavevts

Жен.

את הִתְכַּוַּוצְתְּ הִתְכַּוַּצְתְּ
hit'kavavts'te
היא הִתְכַּוְּוצָה הִתְכַּוְּצָה
hit'kavevtsah
אנחנו הִתְכַּוַּוצְנוּ הִתְכַּוַּצְנוּ
hit'kavavts'nu
אתם הִתְכַּוַּוצְתֶּם הִתְכַּוַּצְתֶּם
hit'kavavts'tem
הם הִתְכַּוְּוצוּ הִתְכַּוְּצוּ
hit'kavevtsu
אתן הִתְכַּוַּוצְתֶּן הִתְכַּוַּצְתֶּן
hit'kavavts'tenn
הן הִתְכַּוְּוצוּ הִתְכַּוְּצוּ
hit'kavevtsu

Будущее

אני אֶתְכַּוֵּוץ אֶתְכַּוֵּץ
et'kavevts

Муж.

אתה תִּתְכַּוֵּוץ תִּתְכַּוֵּץ
tit'kavevts
הוא יִתְכַּוֵּוץ יִתְכַּוֵּץ
yit'kavevts

Жен.

את תִּתְכַּוְּוצִי תִּתְכַּוְּצִי
tit'kavevtsi
היא תִּתְכַּוֵּוץ תִּתְכַּוֵּץ
tit'kavevts
אנחנו נִתְכַּוֵּוץ נִתְכַּוֵּץ
nit'kavevts
אתם תִּתְכַּוְּוצוּ תִּתְכַּוְּצוּ
tit'kavevtsu
הם יִתְכַּוְּוצוּ יִתְכַּוְּצוּ
yit'kavevtsu
אתן תִּתְכַּוֵּוצְנָה תִּתְכַּוֵּצְנָה
tit'kavevts'nah
הן יִתְכַּוְּוצוּ תִּתְכַּוֵּצְנָה
yit'kavevtsu

Повелительное наклонение

Муж.

אתה הִתְכַּוֵּוץ הִתְכַּוֵּץ
hit'kavevts
אתם הִתְכַּוְּוצוּ הִתְכַּוְּצוּ
hit'kavevtsu

Жен.

את הִתְכַּוְּוצִי הִתְכַּוְּצִי
hit'kavevtsi
אתן הִתְכַּוְּוצוּ הִתְכַּוְּצוּ
hit'kavevtsu