Спряжение глагола לְהִתְעַיֵּיף (lehit'ayeyf) на иврите

Flag לְהִתְעַיֵּף לְהִתְעַיֵּיף - מִתְעַיֵּיף [ lehit'ayeyf - mit'ayeyf ]

Настоящее

Муж.

אני/אתה/הוא מִתְעַיֵּיף מִתְעַיֵּף
mit'ayeyf
אנחנו/אתם/הן מִתְעַיְּיפִים מִתְעַיְּפִים
mit'ayeyfim

Жен.

אני/את/היא מִתְעַיֶּיפֶת מִתְעַיֶּפֶת
mit'ayeyfett
אנחנו/אתן/הן מִתְעַיְּיפוֹת מִתְעַיְּפוֹת
mit'ayeyfott

Прошедшее

אני הִתְעַיַּיפְתִּי הִתְעַיַּפְתִּי
hit'ayayf'ti

Муж.

אתה הִתְעַיַּיפְתָּ הִתְעַיַּפְתָּ
hit'ayayf'ta
הוא הִתְעַיֵּיף הִתְעַיֵּף
hit'ayeyf

Жен.

את הִתְעַיַּיפְתְּ הִתְעַיַּפְתְּ
hit'ayayf'te
היא הִתְעַיְּיפָה הִתְעַיְּפָה
hit'ayeyfah
אנחנו הִתְעַיַּיפְנוּ הִתְעַיַּפְנוּ
hit'ayayf'nu
אתם הִתְעַיַּיפְתֶּם הִתְעַיַּפְתֶּם
hit'ayayf'tem
הם הִתְעַיְּיפוּ הִתְעַיְּפוּ
hit'ayeyfu
אתן הִתְעַיַּיפְתֶּן הִתְעַיַּפְתֶּן
hit'ayayf'tenn
הן הִתְעַיְּיפוּ הִתְעַיְּפוּ
hit'ayeyfu

Будущее

אני אֶתְעַיֵּיף אֶתְעַיֵּף
et'ayeyf

Муж.

אתה תִּתְעַיֵּיף תִּתְעַיֵּף
tit'ayeyf
הוא יִתְעַיֵּיף יִתְעַיֵּף
yit'ayeyf

Жен.

את תִּתְעַיְּיפִי תִּתְעַיְּפִי
tit'ayeyfi
היא תִּתְעַיֵּיף תִּתְעַיֵּף
tit'ayeyf
אנחנו נִתְעַיֵּיף נִתְעַיֵּף
nit'ayeyf
אתם תִּתְעַיְּיפוּ תִּתְעַיְּפוּ
tit'ayeyfu
הם יִתְעַיְּיפוּ יִתְעַיְּפוּ
yit'ayeyfu
אתן תִּתְעַיְּיפוּ תִּתְעַיְּפוּ
tit'ayeyfu
הן תִּתְעַיֵּיפְנָה יִתְעַיְּפוּ
tit'ayeyf'nah

Повелительное наклонение

Муж.

אתה הִתְעַיֵּיף הִתְעַיֵּף
hit'ayeyf
אתם הִתְעַיְּיפוּ הִתְעַיְּפוּ
hit'ayeyfu

Жен.

את הִתְעַיְּיפִי הִתְעַיְּפִי
hit'ayeyfi
אתן הִתְעַיֵּיפְנָה הִתְעַיֵּפְנָה
hit'ayeyf'nah