Спряжение глагола לְתַקֵּן (letaqenn) на иврите

Настоящее

Муж.

אני/אתה/הוא מְתַקֵּן
metaqenn
אנחנו/אתם/הן מְתַקְּנִים
metaqenim

Жен.

אני/את/היא מְתַקֶּנֶת
metaqenett
אנחנו/אתן/הן מְתַקְּנוֹת
metaqenott

Прошедшее

אני תִּיקַּנְתִּי תִּקַּנְתִּי
tiqan'ti

Муж.

אתה תִּיקַּנְתָּ תִּקַּנְתָּ
tiqan'ta
הוא תִּיקֵּן תִּקֵּן
tiqenn

Жен.

את תִּיקַּנְתְּ תִּקַּנְתְּ
tiqan'te
היא תִּיקְּנָה תִּקְּנָה
tiqenah
אנחנו תִּיקַּנּוּ תִּקַּנּוּ
tiqanu
אתם תִּיקַּנְתֶּם תִּקַּנְתֶּם
tiqan'tem
הם תִּיקְּנוּ תִּקְּנוּ
tiqenu
אתן תִּיקַּנְתֶּן תִּקַּנְתֶּן
tiqan'tenn
tiqenu

Будущее

ataqenn

Муж.

tetaqenn
yetaqenn

Жен.

tetaqeni
tetaqenn
אנחנו נְתַקֵּן
netaqenn
tetaqenu
yetaqenu
tetaqenu
tetaqenah

Повелительное наклонение

Муж.

taqenn
taqenu

Жен.

taqeni
taqenu