Спряжение глагола לָגוּר (lagur) на иврите

Настоящее

Муж.

אני/אתה/הוא גָּר
gar
אנחנו/אתם/הן גָּרִים
garim

Жен.

אני/את/היא גָּרָה
garah
אנחנו/אתן/הן גָּרוֹת
garott

Прошедшее

gar'ti

Муж.

gar'ta
הוא גָּר
gar

Жен.

gar'te
היא גָּרָה
garah
אנחנו גַּרְנוּ
gar'nu
gar'tem
garu
gar'tenn
garu

Будущее

אני אָגוּר
agur

Муж.

tagur
הוא יָגוּר
yagur

Жен.

taguri
tagur
אנחנו נָגוּר
nagur
taguru
yaguru
אתן תָּגוּרוּ תָּגֹרְנָה
taguru
הן תְּגוּרֶינָה תָּגוֹרְנָה
tegureynah

Повелительное наклонение

Муж.

אתה גּוּר
gur
guru

Жен.

guri
אתן גּוּרֶינָה גֹּרְנָה
gureynah