Спряжение глагола לָתֵת (latett) на иврите

Настоящее

Муж.

אני/אתה/הוא נוֹתֵן
notenn
אנחנו/אתם/הן נוֹתְנִים
not'nim

Жен.

אני/את/היא נוֹתֶנֶת
notenett
אנחנו/אתן/הן נוֹתְנוֹת
not'nott

Прошедшее

natati

Муж.

natata
הוא נָתַן
natann

Жен.

natate
nat'nah
אנחנו נָתַנּוּ
natanu
netatem
nat'nu
netatenn
nat'nu

Будущее

אני אֶתֵּן
etenn

Муж.

אתה תִּיתֵּן תִּתֵּן
titenn
הוא יִיתֵּן יִתֵּן
yitenn

Жен.

את תִּיתְּנִי תִּתְּנִי
titeni
היא תִּיתֵּן תִּתֵּן
titenn
אנחנו נִיתֵּן נִתֵּן
nitenn
אתם תִּיתְּנוּ תִּתְּנוּ
titenu
הם יִיתְּנוּ יִתְּנוּ
yitenu
אתן תִּיתֵּנָּה תִּתְּנוּ
titenah
הן תִּיתֵּנָּה תִּתֵּנָּה
titenah

Повелительное наклонение

Муж.

אתה תֵּן
tenn
אתם תְּנוּ
tenu

Жен.

teni
tenah

Причастие страдательного залога 

Муж.

אתה נָתוּן
natunn
netunim

Жен.

netunah
netunott