Спряжение глагола לְמַעֵן (lema'enn) на иврите

Flag לְמַעֵן - מְמַעֵן [ lema'enn - mema'enn ]

Настоящее

Муж.

אני/אתה/הוא מְמַעֵן
mema'enn
אנחנו/אתם/הן מְמַעֲנִים
mema'anim

Жен.

אני/את/היא מְמַעֶנֶת
mema'enett
אנחנו/אתן/הן מְמַעֲנוֹת
mema'anott

Прошедшее

אני מִיעַנְתִּי מִעַנְתִּי
mi'an'ti

Муж.

אתה מִיעַנְתָּ מִעַנְתָּ
mi'an'ta
הוא מִיעֵן מִעֵן
mi'enn

Жен.

את מִיעַנְתְּ מִעַנְתְּ
mi'an'te
היא מִיעֲנָה מִעֲנָה
mi'anah
אנחנו מִיעַנְנוּ מִעַנְנוּ
mi'an'nu
אתם מִיעַנְתֶּם מִעַנְתֶּם
mi'an'tem
הם מִיעֲנוּ מִעֲנוּ
mi'anu
אתן מִיעַנְתֶּן מִעַנְתֶּן
mi'an'tenn
mi'anu

Будущее

ama'enn

Муж.

tema'enn
yema'enn

Жен.

tema'ani
tema'enn
אנחנו נְמַעֵן
nema'enn
tema'anu
yema'anu
tema'anu
yema'anu

Повелительное наклонение

Муж.

אתה מַעֵן
ma'enn
ma'anu

Жен.

ma'ani
ma'anu