Спряжение глагола לְהַחְרִיד (lehakh'rid) на иврите

Flag לְהַחְרִיד - מַחְרִיד [ lehakh'rid - makh'rid ]
Возможно, вы искали לְהַחֲרִיד

Настоящее

Муж.

אני/אתה/הוא מַחְרִיד
makh'rid
אנחנו/אתם/הן מַחְרִידִים
makh'ridim

Жен.

אני/את/היא מַחְרִידָה
makh'ridah
אנחנו/אתן/הן מַחְרִידוֹת
makh'ridott

Прошедшее

hekh'rad'ti

Муж.

hekh'rad'ta
hekh'rid

Жен.

hekh'rad'te
hekh'ridah
hekh'rad'nu
hekh'rad'tem
hekh'ridu
hekh'rad'tenn
hekh'ridu

Будущее

akh'rid

Муж.

takh'rid
yakh'rid

Жен.

takh'ridi
takh'rid
אנחנו נַחְרִיד
nakh'rid
takh'ridu
yakh'ridu
takh'ridu
takh'red'nah

Повелительное наклонение

Муж.

hakh'red
hakh'ridu

Жен.

hakh'ridi
hakh'red'nah